Lepsza wydajność w pracy dzięki chłodzeniu

CHŁODZENIE W PRACY

Regulacja ciepła w upale nie jest łatwe bez pocenia się. Zwiększa się transpiracja, temperatura wzrasta, bezpieczeństwo pracy dramatycznie spada. Z jednej strony środki ochrony indywidualnej (PPE) zapewniają ochronę przed gorącem, ale z drugiej strony prowadzą do zwiększonego wyczerpania.

Konsekwencjami są utrata wydajności i problemy zdrowotne. Aby zagwarantować bezpieczeństwo pracy, należy zawsze nosić ŚOI w połączeniu z odzieżą chłodzącą, taką jak kamizelka chłodząca lub chłodna koszula.

Tak więc, gdy transpiracja jest znacznie zmniejszona, zdrowie i bezpieczeństwo pracowników w gorących miejscach pracy i strażaków nie jest już zagrożone.
Szczególnie w lecie, gdy temperatura rośnie, pocenie się pod wpływem środków ochrony indywidualnej stanowi dodatkowy problem dla zdrowia ludzi
i prowadzi do utraty wydajności i zwiększonego ryzyka wypadków.

Nawet w biurach bez systemów klimatyzacyjnych kamizelka chłodząca lub chłodna koszula zapewnia doskonałą ochronę przed ciepłem i pomaga poprawić koncentrację i wydajność.

Dla pracowników lepsze chłodzenie to większa

ENERGIA, ZDROWIE i BEZPIECZEŃSTWO

Pocenie usuwa pot z innych części ciała. Dlatego mniej ważnego płynu (krwi) w mózgu i mięśniach w porównaniu do chłodniejszych dni. Wpływa to na koncentrację i wydajność. Ryzyko wypadku wzrasta.

Problem pogłębiają zmiany klimatu, które doprowadziły do ​​wzrostu liczby wypadków przy pracy i przestojów. Ten program u.a. alarmujące wyniki ankiety internetowej 88 firm zatrudniających w Niemczech około 640 000 pracowników. Według b.a.u.a 3,7 miliona pracowników co roku poci się i cierpi z powodu problemów zdrowotnych, wyczerpania w pracy, problemów z wydajnością i trudności z koncentracją na wypaleniu. Rejestrowane są również zgony z powodu udaru cieplnego.

Chłodzące koszule, kamizelki chłodzące oraz chłodzenie głowy, ramion i nóg E.COOLINE odprowadzają nadmiar ciepła z ciała. Dzięki temu będziesz skoncentrowany i wydajny. Jest to szczególnie ważne, zwłaszcza podczas pracy, aby uniknąć wypadków. Układ sercowo-naczyniowy jest odciążony, co jest korzystne dla zdrowia, zarówno w krótkim, jak i długim okresie.

Problemy cieplne związane z pracą w wysokich temperaturach mogą obniżyć siłę i energię pracownika nawet o 30%.

96% pracowników twierdzi, że nadmierne ciepło może obniżać wydajność i koncentrację.

75% pracowników jest zdania, że wypadki i choroby zdarzają się częściej przy pracy w wysokich temperaturach.

Sklep online

Polecane produkty

Wszystkie produkty marki Cooline są

Neutralne dla środowiska

Climate Partner

Filozofia marki

Architekci Lepszego Świata

Dla nas ważna jest ochrona nie tylko ludzi i zwierząt przed stresem cieplnym, ale także naszej przyszłości i środowiska. W tym celu opracowaliśmy otwartą politykę organizacyjną i politykę komunikacyjną, płaskie hierarchie oraz podjęliśmy działania na rzecz ochrony środowiska i wzmocnienia pozycji kobiet.

Produkujemy wyłącznie w Niemczech i Europie, ponieważ chcemy kontrolować sposób wytwarzania naszych produktów. Kosztuje to nieco więcej, ale warto.

Jako członek Global Compact, inicjatywy ONZ pod przewodnictwem Sekretarza Generalnego Ban Ki-Moona, zaangażowaliśmy się w przestrzeganie wartości i zasad praw człowieka, standardów BHP, ochrony środowiska i walki z korupcją.

„Bądź architektem lepszego świata” to motto „Leaders Summit 2013” ​​w Nowym Jorku. Wraz z ponad 1000 uczestników szczyt omówił i opracował cele, pomysły i działania na rzecz bezpiecznej przyszłości. Przyjęliśmy również zaproszenie do inicjatywy Global Compact ONZ „troska o klimat” w listopadzie 2013 r., W której zamierzamy przedstawić nasze pomysły i zaangażowanie.

W 2013 roku przystąpiliśmy do programu „Wzmocnienie pozycji kobiet” w celu wzmocnienia praw kobiet na całym świecie.

Nominacja do Senatu Gospodarki „Senat der Wirtschaft” pozwala nam angażować się w odpowiedzialność ekonomiczną, zrównoważony rozwój i Światową Fundację Leśną Senatu.